…każdą ilość,
dla każdego Klienta,
w każde miejsce…
DZIERZBUD

Dostawa stali prefabrykowanej

Zbrojarnie Firmy P.W. Dzierzbud Sp. z o.o. są profesjonalnymi zakładami wykonującymi prefabrykaty zbrojeniowe zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wytycznymi zawartymi w dokumentacji dostarczonej przez Zleceniodawcę.

Prefabrykaty

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym zastosowanie mają maszyny do cięcia, gięcia oraz pozycjonowania stali w zakresie od Ø 6mm do 40mm w ilości 7000 Mg. Maszyny te są ulokowane w trzech zakładach na terenie całego kraju (Dąbrowa Górnicza, Poznań, Dzierzgoń).

Zbrojarnie

Dodatkowym atutem jest posiadanie własnych środków transportu, co wraz z dogodną lokalizacją zbrojarni daje możliwość skrócenia do minimum czasu realizacji zlecenia oraz obniżenia jego kosztów.

Materiały używane do produkcji posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz aprobaty techniczne i są materiałem pełnowartościowym.

Realizujemy zlecenia dla firm z obszaru budownictwa inżynieryjnego lądowego jak i morskiego, kubaturowego, mieszkaniowego oraz podmiotów indywidualnych. Dysponujemy referencjami, które na Państwa życzenie z chęcią przedstawimy.

W związku z wieloletnim doświadczeniem w branży, dysponujemy znakomicie wykwalifikowaną kadrą pracowniczą co umożliwia nam świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie. Dostarczane przez nas produkty i usługi spełniają wszystkie wymagania.

Dzierzbud to gwarancja dobrze wykonanego zbrojenia!!!

Zapraszamy do współpracy.